Kompetence - mūsu panākumu pamats
http://www.prolined.lv
labākie risinājumi
biznesam
Meklēšana
Kontakti

CENTRĀLAIS VEIKALS
Daugavpils, Ģimnāzijas 16
tālr.: (+371) 654 23950
fakss: (+371) 654 07997
e-pasts: info@prolined.lv
Darba laiks:
p.o.t.c.p.
no 09.00 līdz 18.00
sestdienās
no 11.00 līdz 15.00
SERVISA CENTRS
Daugavpils, Jātnieku 78 - 1b
tālr.: (+371) 654 57750
e-pasts: service@prolined.lv
Darba laiks:
p.o.t.c.p.
no 09.00 līdz 18.00
Tirdzniecība
Balstoties uz mūsdienīgām datortehnoloģijām, uzņēmums "PRO LINE D" jau vairāk kā 11 gadus datortehnikas un tās piederumu tirgū piedāvā Jums kompleksu informācijas uzdevumu risinājumu, datoraprīkojuma un atbilstošā programmnodrošinājuma piegādi, piegādātās tehnikas instalāciju, tehnisko apkopi un garantijas uzturēšanu, esošā datoraprīkojuma modernizāciju.
Klientiem piedāvājam vairāk kā 12 000 pasaules vadošo ražotāju dažādu nosaukumu un kategoriju preces un produktus: serverus, darbstacijas, galda un portatīvos datorus, multimēdiju iekārtas, printerus, skenerus, klaviatūras, visus iespējamos aksesuārus, kopēšanas iekārtas, faksus, printeru un kopēšanas tehnikas izejmateriālus, telekomunikāciju līdzekļus, drošības līdzekļus u.d.c. Katrs produkts, ko Jums piedāvājam, ir piegādāts, sadarbojoties ar oficiāliem preču izplatītājiem, produkti ir LR atbilstoši sertificēti un jebkuram no produktiem ir garantijas nodrošinājums.
Vēršoties uzņēmumā «PRO LINE D», Jūs iegūsiet:
  • individuālu pieeju katra konkrēta uzdevuma risināšanai, ņemot vērā specifiskās īpatnības un prasības;
  • kvalitatīvu piedāvājumu sagatavošanu un kompleksu datortehnikas, telekomunikāciju tehnikas un orgtehnikas, tīklu aprīkojuma un programmnodrošinājuma piegādi;
  • plašu pakalpojumu spektru, kurā ietilpst pilna aprīkojuma montāža, tehniskā uzturēšana, garantijas un pēcgarantijas apkope.
"PRO LINE D" mazumtirdzniecības veikali ērti izvietoti visā Latgales reģionā un spēj piedāvāt cenu lapās norādīto plašo preču sortimentu. Pieredzējuši konsultanti palīdzēs Jums izvēlēties vajadzīgo aprīkojumu pa optimālo cenu, veiks tehnikas pārbaudi un iestatīšanu. Iespējama kreditēšanas apmaksas sistēma. Liels ieguvums tiem, kam patīk iepirkties neizejot no mājām - mūsu interneta veikals . . www.gooL.Lv.